
USB Memory Pen
Art. no : 12314401
USB Memory Pen. High quality pen and 2GB memory stick in 1, available in 4 different colours.
Highresimages :
| Itemnumber : | 12314401 USB pen 2GB white |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 406 |
| Color(s) : | White Solid |
| Material : | metal (brass) |
| Features : | High quality pen and 2GB memory stick in 1 |
| Weight : | 51 gram |
| Length : | 14,50 cm |
| Width : | 2,00 cm |
| Width : | 2,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |