
Marker Shaped Memory Stick
Art. no : 12306803
Marker Shaped Memory Stick. 512 MB version 2.0.
Highresimages :
| Itemnumber : | 12306803 MM Marker sh mmst blue 512MB |
| Color(s) : | Navy |
| Material : | Body + cap : Plastic (100% ABS) |
| Features : | 512 MB 2.0. |
| Weight : | 10 gram |
| Length : | 7,50 cm |
| Height : | 1,00 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Country of origin : | CHINA |