
MM Blazer mm stick 4GB
Art. no : 12306604
Highresimages :
| Itemnumber : | 12306604 MM Blazer mm stick 4GB |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 404 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Plastic (ABS) with chrome plated backside. |
| Length : | 7,50 cm |
| Height : | 1,40 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Country of origin : | CHINA |