
Blazer Memory Stick
Art. no : 12306603
Blazer Memory Stick. 2 GB 2.0.
Highresimages :
| Itemnumber : | 12306603 MM Blazer mm stick 2G |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 404 |
| Color(s) : | Black Solid / Silver |
| Material : | Body + Cap : Plastic (100% ABS) ; Chrome part : Plastic (100% ABS) + chrome plating |
| Features : | 2 GB 2.0 |
| Weight : | 12 gram |
| Length : | 7,50 cm |
| Height : | 1,00 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Country of origin : | CHINA |