
Blazer Memory Stick
Art. no : 12306601
Blazer Memory Stick. 512 MB version 2.0.
Highresimages :
| Itemnumber : | 12306601 MM Blazer memory stick 512MB |
| Color(s) : | Black Solid / Silver |
| Material : | Body + Cap : Plastic (100% ABS) ; Chrome part : Plastic (100% ABS) + chrome plating |
| Features : | 512 MB 2.0. |
| Weight : | 12 gram |
| Length : | 7,50 cm |
| Height : | 1,00 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Country of origin : | CHINA |