
Marker Shaped Memory Stick
Art. no : 12306403
Marker Shaped Memory Stick. 256 MB version 2.0.
Highresimages :
| Itemnumber : | 12306403 MM Marker SH mm st navy 256MB |
| Color(s) : | Navy |
| Material : | Body + cap : Plastic (100% ABS) |
| Features : | 256 MB 2.0. |
| Weight : | 10 gram |
| Length : | 7,50 cm |
| Height : | 1,00 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Width : | 1,90 cm |
| Country of origin : | CHINA |