
Square Memory Stick
Art. no : 12306302
Square Memory Stick. 1 GB 2.0. Aluminium.
Highresimages :
| Itemnumber : | 12306302 Square memory stick 1GB |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 403 |
| Color(s) : | Silver / Black Solid |
| Material : | Aluminium. |
| Features : | 1 GB 2.0. |
| Weight : | 12 gram |
| Length : | 6,50 cm |
| Height : | 0,70 cm |
| Width : | 2,00 cm |
| Width : | 2,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |