
Brushed Metal Finish Memory Stick
Art. no : 12306300
Brushed Metal Finish Memory Stick. 256 MB version 2.0.
Highresimages :
| Itemnumber : | 12306300 Alu SQusb st 256mb |
| Color(s) : | Silver / Black Solid |
| Material : | Aluminium |
| Features : | 256 MB 2.0. |
| Weight : | 12 gram |
| Length : | 6,50 cm |
| Height : | 0,70 cm |
| Width : | 2,00 cm |
| Width : | 2,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |