
mem stick CREDIT CARD 4GB
Art. no : 12304605
Highresimages :
| Itemnumber : | 12304605 mem stick CREDIT CARD 4GB |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 403 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | Plastic (ABS). |
| Length : | 8,60 cm |
| Height : | 0,30 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |