
Credit Card USB Memory Stick
Art. no : 12304601
Credit Card USB Memory Stick. 512 MB 2.0.
Highresimages :
| Itemnumber : | 12304601 mem stick CREDIT CARD 512MB |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 403 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | Whole body : Plastic (100% ABS) |
| Features : | 512 MB 2.0. |
| Weight : | 24 gram |
| Length : | 8,60 cm |
| Height : | 0,30 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Width : | 5,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |