
Picnic Basket
Art. no : 19543046
Picnic Basket. 4 Plates, 4 cups and 4 persons cutlery. Willow.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19543046 Picnic basket |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 42 |
| Color(s) : | Green / Wood |
| Material : | Willow. |
| Features : | 4 Plates |
| Weight : | 2000 gram |
| Length : | 41,00 cm |
| Height : | 20,00 cm |
| Width : | 47,00 cm |
| Width : | 47,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |