
12 Pcs BBQ Set
Art. no : 19538735
12 Pcs BBQ Set. 4 Big skewers, 4 small skewers, meat knife, tongs, fork and spatula in hard case with engraving plate.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19538735 12 pcs Bbq set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 46 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | aluminium/metal |
| Features : | 4 Big skewers |
| Weight : | 1970 gram |
| Length : | 48,00 cm |
| Height : | 8,50 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |