
Flask With Integrated Mug
Art. no : 10009200
Flask With Integrated Mug. This compact combination of a flask with aluminum mug gives you the true outdoor feeling. Metal.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10009200 CR Metal flask w/ integr.mug |
| Color(s) : | Black Solid / Silver |
| Material : | Metal. |
| Features : | This compact combination of a flask with aluminum mug gives you the true outdoor feeling. |
| Weight : | 222 gram |
| Length : | 9,50 cm |
| Height : | 20,00 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Width : | 5,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |