
Sunglasses
Art. no : 10008700
Sunglasses. In hard case.
Highresimages :
| Itemnumber : | 10008700 Sunglasses in hard case |
| Color(s) : | Grey |
| Material : | plastic |
| Features : | UV400, EN18-36 |
| Weight : | 188 gram |
| Length : | 6,50 cm |
| Height : | 5,00 cm |
| Width : | 15,50 cm |
| Width : | 15,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |