
20 Pcs Tool Set
Art. no : 19547283
20 Pcs Tool Set. 3 precision tools, cutting knife, socket set with connector, 4 sockets and 10 bits in plastic box.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19547283 20 pcs Tool set |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | Plastic |
| Features : | 3 Precision tools |
| Weight : | 485 gram |
| Length : | 10,00 cm |
| Height : | 3,50 cm |
| Width : | 12,00 cm |
| Width : | 12,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |