
20 Pcs Tool Set
Art. no : 19547282
20 Pcs Tool Set. 2 Pliers, 2 precision tools, screwdriver handle with connector, 10 bits and 4 sockets in metal box. Tin.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19547282 20 pcs Tool set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 98 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | Tin. |
| Features : | 2 Pliers |
| Weight : | 485 gram |
| Length : | 17,50 cm |
| Height : | 3,50 cm |
| Width : | 12,50 cm |
| Width : | 12,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |