
Multi Function Tool And Bits
Art. no : 19543872
Multi Function Tool And Bits. 14 Functions tool with 8 screwdriver heads in convenient pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19543872 Multi function tool and bits |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | stainless steel and nylon |
| Features : | 14 Functions tool with 8 screwdriver heads in convenient pouch. |
| Weight : | 210 gram |
| Length : | 10,50 cm |
| Height : | 3,50 cm |
| Width : | 0,70 cm |
| Width : | 0,70 cm |
| Country of origin : | CHINA |