
Multi Function Tool
Art. no : 19543853
Multi Function Tool. 15 Functions tool in imitation leather pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19543853 Multi function tool |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 95 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Metal, plastic, PU |
| Features : | 15 Functions tool in imitation leather pouch. |
| Weight : | 160 gram |
| Length : | 11,00 cm |
| Height : | 4,00 cm |
| Width : | 2,50 cm |
| Width : | 2,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |