
28 Pcs Emergency Car Kit
Art. no : 19543837
28 Pcs Emergency Car Kit. Jumper cables, pliers, tyre gauge, isolation tape, 3 screwdrivers, 9 sockets and 8 fuses in box.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19543837 24 pcs Emergency car kit |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 104 |
| Color(s) : | Silver |
| Features : | Jumper cables |
| Weight : | 1400 gram |
| Length : | 30,00 cm |
| Height : | 19,50 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |