
Multi Function Knife
Art. no : 19542927
Multi Function Knife. 13 Functions knife with imitation leather pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19542927 SOSL Multi function knife |
| Color(s) : | Brown |
| Features : | 13 Functions knife with imitation leather pouch. |
| Weight : | 172 gram |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 2,20 cm |
| Width : | 3,50 cm |
| Width : | 3,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |