
Inflatable Pillow
Art. no : 19539824
Inflatable Pillow.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19539824 Adult Inflatable pillow |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 280 |
| Color(s) : | Navy |
| Material : | pvc |
| Features : | Inflatable pillow in pouch (16,5 x 10,5 cm) |
| Weight : | 90 gram |
| Length : | 39,50 cm |
| Height : | 10,00 cm |
| Width : | 28,00 cm |
| Width : | 28,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |