
Balmain Normandie Airporter
Art. no : 19982993
Balmain Normandie Airporter. With padded laptop compartment that is also a front pocket and several pockets for mobile phone, pens and business cards. 210D Twill.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19982993 Normandie airporter Black |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 267 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 210D Twill. |
| Features : | With padded laptop compartment is front pocket and several pockets for mobile phone pens and business cards. |
| Weight : | 3000 gram |
| Length : | 35,00 cm |
| Height : | 45,00 cm |
| Width : | 22,00 cm |
| Width : | 22,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |