
Bike Repair Kit
Art. no : 19539819
Bike Repair Kit. 15 Pcs multi tool, 2 tyre levers, grater, glue and stickers in pouch with reflective trim. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19539819 Bike repair kit |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 105 |
| Color(s) : | Navy |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | 15 pcs multi tool |
| Weight : | 368 gram |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 4,50 cm |
| Width : | 12,00 cm |
| Width : | 12,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |