
Multi Function Knife
Art. no : 19539815
Multi Function Knife. 12 Functions knife in pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19539815 Multi function knife |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 82 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | stainless steel |
| Features : | 12 functions: can opener, sissors, woodsaw, large blade, cap lifter with crate opener and 3 mm screwdriver file, leather needle, file, corkscrew 11. Philipps screwdriver 12. key ring |
| Weight : | 100 gram |
| Length : | 4,00 cm |
| Height : | 2,50 cm |
| Width : | 11,00 cm |
| Width : | 11,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |