
Pocket Knife
Art. no : 19539812
Pocket Knife. Tin box with pocket knife. The knife blade can be locked.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19539812 Pocket knife |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 82 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | stailess steel |
| Features : | Tin box with pocket knife. The knife blade can be locked. |
| Weight : | 176 gram |
| Length : | 6,50 cm |
| Height : | 2,40 cm |
| Width : | 14,50 cm |
| Width : | 14,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |