
Square CD Holder
Art. no : 19549694
Square CD Holder. 12 CD's. 600D Polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19549694 600D SQUARE CD HOLDER BLACK |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 286 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 600D Polyester. |
| Features : | 24 CD's. |
| Weight : | 192 gram |
| Length : | 17,00 cm |
| Height : | 4,50 cm |
| Width : | 16,00 cm |
| Width : | 16,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |