
Safety Vest
Art. no : 19538546
Safety Vest. Be visible in traffic with this safety jacket. EN 471 compliant.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19538546 Safety vest orange |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 106 |
| Color(s) : | Orange |
| Material : | Polyester |
| Features : | Be visible in traffic with this safety jacketEN 471 compliant. |
| Weight : | 136 gram |
| Length : | 65,00 cm |
| Width : | 65,00 cm |
| Width : | 65,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |