
24 Pcs Tool Set
Art. no : 19538537
24 Pcs Tool Set. 5 Precision screwdrivers, screwdriver, 10 bits, connector, 4 sockets, 2 pliers and tweezers in a pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19538537 24 pcs Tool set |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 98 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | metal |
| Features : | 5 Precision screwdrivers |
| Weight : | 600 gram |
| Length : | 13,50 cm |
| Height : | 3,00 cm |
| Width : | 18,00 cm |
| Width : | 18,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |