
Document Bag
Art. no : 19549216
Document Bag. This document bag has an adjustable shoulder strap, pocket for your mobile phone and a pocket for catalogues and documents. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19549216 600D DOCUMENT BAG BLACK |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 273 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | This document bag has an adjustable shoulder strap |
| Length : | 30,00 cm |
| Height : | 12,00 cm |
| Width : | 40,00 cm |
| Width : | 40,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |