
Dynamo Torch
Art. no : 19538529
Dynamo Torch. Self charging environmentally friendly torch, offers a light that works with a dynamo system.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19538529 Dynamo torch black |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | plastic |
| Features : | Environmentally friendly torch |
| Weight : | 185 gram |
| Length : | 18,00 cm |
| Height : | 5,50 cm |
| Width : | 9,50 cm |
| Width : | 9,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |