
Multi Function Tool And Bits
Art. no : 19538001
Multi Function Tool And Bits. 10 Functions tool with 9 screwdriver heads in pouch.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19538001 Multi function tool and bits |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 95 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | Metal |
| Features : | 10 Functions tool with 9 screwdriver heads in pouch. |
| Weight : | 302 gram |
| Length : | 14,00 cm |
| Height : | 3,00 cm |
| Width : | 7,00 cm |
| Width : | 7,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |