
Multi Function Tool And Torch
Art. no : 19538000
Multi Function Tool And Torch. 15 Functions aluminium tool and torch in pouch. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19538000 Multi function tool and torch |
| Color(s) : | Silver / Black Solid |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | 15 Functions aluminium tool and torch in pouch. |
| Weight : | 185 gram |
| Length : | 11,00 cm |
| Height : | 2,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Width : | 8,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |