
Laguiole Multi Function Knife
Art. no : 19532993
Laguiole Multi Function Knife. High quality 7 functions knife with imitation leather pouch in wooden giftbox.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19532993 LAG Multi function knife |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 83 |
| Color(s) : | Brown |
| Material : | metal, wood, PU |
| Features : | 7 functions: Phillips screwdriver, large blade, cap lifter with crate opener and 6 mm screwdriver, can opener, corkscrew |
| Weight : | 290 gram |
| Length : | 12,50 cm |
| Height : | 4,50 cm |
| Width : | 15,00 cm |
| Width : | 15,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |