
Laguiole Pocket Knife
Art. no : 19532992
Laguiole Pocket Knife. Traditional pocket knife with imitation leather pouch. The set is presented in a wooden gift box.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19532992 LAG Pocket knife |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 83 |
| Color(s) : | Brown |
| Material : | metal, wood, PU |
| Features : | Traditional pocket knife with imitation leather pouch. The set is presented in a wooden gift box. |
| Weight : | 248 gram |
| Length : | 11,50 cm |
| Height : | 5,00 cm |
| Width : | 16,00 cm |
| Width : | 16,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |