
Duplex Multi Function Knife
Art. no : 19532009
Duplex Multi Function Knife. Special designed 15 functions knife.
Highresimages :
| Itemnumber : | 19532009 Duplex Multi function knife |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 82 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | metal |
| Features : | 15 functions: large blade, awl, corkscrew, Philips screwdriver, leather needle, file, cap lifter with crate opener and 3 mm screwdriver, wood saw, fish scaler with hook disgorger, sissors, can opener, key ring |
| Weight : | 120 gram |
| Length : | 9,00 cm |
| Height : | 2,00 cm |
| Width : | 2,00 cm |
| Width : | 2,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |