
SLZ Running light
Art. no : 12602300
Highresimages :
| Itemnumber : | 12602300 SLZ Running light |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 419 |
| Color(s) : | Yellow |
| Material : | Plastic (PP/ ABS). |
| Weight : | 17 gram |
| Length : | 3,80 cm |
| Height : | 4,40 cm |
| Width : | 1,50 cm |
| Width : | 1,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |