
Trunk Organiser
Art. no : 11933300
Trunk Organiser. This handy bag will keep your trunk organized. Roomy catch-all eliminates clutter and keeps items from rolling around. Includes front mesh pockets for easy access and has an adjustable hook system which allows simple attachment to most trunks or cargo areas. Perfect for jumper cables, tyre gauge, flashlight, flares, first aid kit and other items. Mesh.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11933300 CL autom. trunk organiserblk |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 107 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Mesh. |
| Features : | This handy bag will keep your trunk organized to the hilt! Roomy catch-all eliminates clutter and keeps items from rolling around Front mesh pockets for easy access Adjustable hook system allows simple attachment to most trunks or cargo areas Perfect for |
| Length : | 73,00 cm |
| Height : | 15,00 cm |
| Width : | 23,75 cm |
| Width : | 23,75 cm |
| Country of origin : | CHINA |