
Automotive Catch All Pouch
Art. no : 11933100
Automotive Catch All Pouch. Soft, neoprene catch-all holds mobile phones, pens, receipts, glasses or other small reachable items. It is bendable, and has adjustable arm hooks into the air vents or other hooks on dashboard for secure attachment. Neoprene.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11933100 CLautomotive Cat.all pouch blk |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 107 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Neoprene. |
| Features : | Soft |
| Length : | 12,00 cm |
| Height : | 8,75 cm |
| Width : | 10,50 cm |
| Width : | 10,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |