
Car shunshine shade
Art. no : 10410400
Highresimages :
| Itemnumber : | 10410400 Car shunshine shade |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 309 |
| Color(s) : | Silver |
| Material : | Plastic (PE) / Cotton. |
| Weight : | 60 gram |
| Length : | 129,00 cm |
| Height : | 0,20 cm |
| Width : | 60,00 cm |
| Width : | 60,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |