
Balmain Rome Business Bag
Art. no : 11935200
Balmain Rome Business Bag. This business bag is made of the highest quality Italian leather. Only this quality and design deserves the Balmain signature. This business bag also has a padded laptop compartment for a 15.4" laptop. Italian leather.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11935200 BM made in Italy briefcase |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 247 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Italian leather. |
| Features : | This business bag is made off the highest quality Italian leather . Only this quality and design deserves the Balmain signature. This business bag also has a padded laptop compartment for a 15.4" laptop. |
| Length : | 40,00 cm |
| Height : | 12,00 cm |
| Width : | 30,00 cm |
| Width : | 30,00 cm |
| Country of origin : | ITALY |