
Balmain Rome Document Bag
Art. no : 11935100
Balmain Rome Document Bag. This document bag is made off the highest quality Italian leather. Only this quality and design deserves the Balmain signature. This document bag has a padded laptop compartment so that you are able to carry your documents and 15.4" laptop. Italian leather.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11935100 BM made in Italydocumentholder |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 247 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Italian leather. |
| Features : | This document bag is made off the highest quality Italian leather . Only this quality and design deserves the Balmain signature.This document bag has a padded laptop compartment so that you are able to carry your documents and 15.4" laptop. |
| Length : | 40,00 cm |
| Height : | 7,00 cm |
| Width : | 30,00 cm |
| Width : | 30,00 cm |
| Country of origin : | ITALY |