
Balmain Millau Business Bag
Art. no : 11934800
Balmain Millau Business Bag. Design business bag with magnetic closure. Functional inside pocket and small organiser to store your pens and business cards and on the back there is an easy access pocket. Imitation leather.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11934800 BM PU briefcase brown |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 248 |
| Color(s) : | Brown |
| Material : | Imitation leather. |
| Features : | Design business bag with magnetic closuer.Functional inside pocket and small organiser to store your pens and business cards on the backside there is an easy access pocket. |
| Length : | 30,00 cm |
| Height : | 10,00 cm |
| Width : | 39,00 cm |
| Width : | 39,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |