
Alu Edge Zipper Portfolio With Ring Binder
Art. no : 11934700
Alu Edge Zipper Portfolio With Ring Binder. With aluminium edge and including a note block. The ring binder can be placed in the middle or on the right side, so that it's easier to use for left-handed people. 1680D nylon.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11934700 MM Alu edge ringb. portf navy |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 185 |
| Color(s) : | Navy / Silver |
| Material : | 1680D nylon. |
| Features : | With aluminium edge and including a note block. The ringbinder can be placed in the middle or at the right side |
| Length : | 34,00 cm |
| Height : | 4,00 cm |
| Width : | 29,00 cm |
| Width : | 29,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |