
Metal Edge Portfolio Deluxe
Art. no : 11934300
Metal Edge Portfolio Deluxe. Contemporary design portfolio including note block. Bonded leather.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11934300 MM Met edge ring port blk |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 184 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | Bonded leather. |
| Features : | Contemporary design portfolio including note block. |
| Length : | 26,50 cm |
| Height : | 5,00 cm |
| Width : | 33,50 cm |
| Width : | 33,50 cm |
| Country of origin : | CHINA |