
Reversible Shuttle
Art. no : 11933500
Reversible Shuttle. Laptop pouch suitable for most 17" laptops. Reversible, two distinct colours in one great case. This compact design allows you to safely transport your laptop in any briefcase, messenger bag or backpack. Durable, weather–resistant neoprene cushions to protect your computer. Neoprene.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11933500 CL Reversable 17" black |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 272 |
| Color(s) : | Black Solid / Lime |
| Material : | Neoprene. |
| Features : | Laptop pouch suitable for most 17" laptops. Reversible- two distinct colors in one great case. Compact design allows you to safely transport your laptop in any briefcase |
| Length : | 46,00 cm |
| Height : | 5,00 cm |
| Width : | 34,00 cm |
| Width : | 34,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |