
Classic Lightweight Attaché
Art. no : 11932500
Classic Lightweight Attaché. Sleek and compact design retractable handles. Secure Fit™ for maximum protection, Smart Organization™ to storage comfortably mobile phone, Blackberry, pens and other accessories. Power Pocket™ to neatly store the AC power adapter. Padded handles and shoulder straps. EVA.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11932500 CL KLA Class. lw attache blk |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 258 |
| Color(s) : | Black Solid |
| Material : | EVA. |
| Features : | Sleek and compact design w/ retractable handlesSecure Fit? for maximum protectionSmart Organization? to storage comfortably Cell Phone |
| Length : | 42,70 cm |
| Height : | 46,10 cm |
| Width : | 8,40 cm |
| Width : | 8,40 cm |
| Country of origin : | CHINA |