
PGA Tour Garment Bag
Art. no : 11932200
PGA Tour Garment Bag. Travel bag unzips to provide virtually wrinkle free suit packing solution and rezips to carry as a travel bag. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11932200 PGA Garment bag wht |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 238 |
| Color(s) : | White Solid / Black Solid |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | Travel bag unzips to provide virtually wrinkle free suit packing solution and rezips to carry as a travel bag. |
| Length : | 60,00 cm |
| Height : | 33,00 cm |
| Width : | 30,00 cm |
| Width : | 30,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |