
PGA Tour Travel Bag
Art. no : 11932100
PGA Tour Travel Bag. Stylish travel bag ideal to take with you on a golf trip or a weekend holiday break. The bag has a shoe compartment on the side and several pockets for your accessories. 600D polyester.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11932100 PGA Travel bag wht |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 238 |
| Color(s) : | White Solid / Black Solid |
| Material : | 600D polyester. |
| Features : | Stylish travel bag ideal to take with you on a golf trip or a small trip |
| Length : | 65,00 cm |
| Height : | 30,00 cm |
| Width : | 33,00 cm |
| Width : | 33,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |