
PGA Tour Backpack
Art. no : 11932000
PGA Tour Backpack. A nice compact backpack with several functional pockets and an internal audio pocket with a cord portal. 1680D Nylon.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11932000 PGA Backpack navy |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 237 |
| Color(s) : | Navy / Black Solid |
| Material : | 1680D Nylon. |
| Features : | Nice compact backpack with several functional pockets and an internal audio pocket with a cord portal. |
| Length : | 29,50 cm |
| Height : | 43,50 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Width : | 20,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |