
PGA Tour Garment Bag
Art. no : 11931900
PGA Tour Garment Bag. Travel bag unzips to provide a virtually wrinkle free suit packing solution and rezips to carry as a travel bag. 1680D Nylon.
Highresimages :
| Itemnumber : | 11931900 PGA Garment bag navy |
| Catalog info (names/pages) : | The Catalogue 2010 237 |
| Color(s) : | Navy / Black Solid |
| Material : | 1680D Nylon. |
| Features : | Travel bag unzips to provide virtually wrinkle free suit packing solution and rezips to carry as a travel bag. |
| Length : | 60,00 cm |
| Height : | 33,00 cm |
| Width : | 30,00 cm |
| Width : | 30,00 cm |
| Country of origin : | CHINA |